poniedziałek, 14 stycznia 2013

Liebster Blog

Zostałam nominowana do Liebster Award przez boskiebransoletki ;)
Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

Pytania:
 1. Czy masz rodzeństwo?
Tak, mam. Siostrę.
2. Ulubiona pora roku to...
Lato oczywiście.
3. Drugie imię:
Władysława po babci
4. Największe marzenie to...?
Nie powiem, bo mi się nie spełni.
5. Ulubiony film?
Lubię dużo filmów nie mam jednego którego bym lubiła jakoś bardziej
6.Ulubiona potrawa?
Spaghetti
7.W jakim miejscu najlepiej się czujesz?
W domu
8.Pies czy kot?
Pies
9.Bransoletki czy naszyjniki?
Bransoletki
10. Wymarzone wakacje w..?
Nie wiem
11.Ulubione zajęcie/zainteresowania?
 Od jakiegoś czasu quilling.

Moje pytania  takie same jak te na które ja odpowiadałam i nominuje 2 blogi:
1.  http://aniahatesme.blogspot.com/
2. http://www.thew0w.blogspot.com/

To by było na tyle. Życzę miłego dnia wszystkim :)


piątek, 11 stycznia 2013

Różnorodnie

Hej, nie miałam w planach pisania postu, ale jednak zdecydowałam się napisać. Ostatnio na wielu blogach widziałam różne posty o zwierzątkach, które się ma w domu. Postanowiłam, więc wam pokazać, jakiego ja mam zwierzaka. To jest Atos:

 Tu oddaje się swojemu ulubionemu zajęciu oczywiście. Nic nie jest tak fajne jak spanie na łóżku. Weekend spędzę w szkole, tak, więc sądzę, że nie pojawi się nic szybciej niż po weekendzie a i tego nie obiecuje, bo mam teraz sporo nauki. A w ramach przerwy od nauki, pomalowałam sobie paznokcie. Dla was mam jednak do pokazania tylko mój kciuk :).

Wzorek jest, na co drugim paznokciu tak, więc możecie to sobie wyobrazić. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.




środa, 9 stycznia 2013

Kwiatki

Hej, dzisiaj chciałam wam pokazać kwiatki które zrobiłam. Służyć mi one będą do ozdoby tego pudełka którego jestem w trakcie robienia. Potrwa to jeszcze trochę gdyż nie mam wszystkich potrzebnych materiałów. Kwiatki wyglądają tak:
Jak wam się podobają?? Mi się bardzo podobają i są bardzo proste w zrobieniu. Kolory na zdjęciu trochę przekłamane, ale niestety w obecnych warunkach oświetleniowych mój aparat nie radzi sobie ze zrobieniem lepszych zdjęć. Pozdrawiam.

czwartek, 3 stycznia 2013

Stojak na kolczyki

Jak tam u was zaczął się nowy rok??  U mnie dalej tak sobie, a pogoda za oknem okropna. Jako, że nie mam jeszcze żadnych nowych kartek, które mogłabym pokazać to pokażę wam mój stojak na kolczyki. Jakiś czas temu, znalazłam zdjęcie w necie i zapragnęłam taki mieć, więc też sobie taki sprawiłam. Prezentuje się on następująco:



Jak wam się podoba?? Jeśli chodzi o kartki to jestem w trakcie robienia pudełka ślubnego i jak tylko go skończę to na pewno go wam pokażę :).