Hej, święta coraz bliżej więc mam dla was dzisiaj resztę kartek świątecznych. Wszystkie już zostały wysłane i powinny dojść do odbiorców jeszcze przed świętami :). Muszę jeszcze znaleźć jakiś pomysł na poskładanie jakoś ładnie serwetki świąteczne, ale wracają do kartek oto one:
Jak wam się podobają?? A jak tam wasze kartki świąteczne?? Wysłane?? Pozdrawiam :)
czwartek, 19 grudnia 2013
piątek, 13 grudnia 2013
Kolejna kartka :)
Hej, święta coraz bliżej, ja większość kartek mam zrobionych poza jedną. Muszę po weekendzie znaleźć czas żeby ją zrobić i najwyższa pora wysyłać kartki jeśli mają dojść na czas. Ale w ten weekend mam pierwsze dwa egzaminy więc brakuje mi czasu na cokolwiek. Trzymajcie za mnie kciuki abym to zdała. A oto kartka:
Jak wam się podoba?? Pozdrawiam :)
Jak wam się podoba?? Pozdrawiam :)
piątek, 6 grudnia 2013
Pierwsze urodzinki :)
Hej tak tak, to jest to o czym myślicie, to pierwsze urodzinki mojego bloga, dokładnie rok temu napisałam do was pierwszy raz. Nie sądziłam wtedy, że tak bardzo mi się to spodoba i, że będę z wami tak długo, a tu proszę :). Ostatnio trochę was zaniedbałam ale teraz to nadrabiam mam nadzieje na tyle ile mogę :)
Dziękuje wam za to, że tu do mnie czasem zaglądacie, motywuje mnie to do tego co robię :) Pozdrawiam was urodzinkowo :)
Dziękuje wam za to, że tu do mnie czasem zaglądacie, motywuje mnie to do tego co robię :) Pozdrawiam was urodzinkowo :)
poniedziałek, 2 grudnia 2013
Pierwsza kartka świąteczna
Hej no i mam dla was pierwszą w tym roku karteczkę świąteczną. Ciężko mi znaleźć czas na robienie, ale jakoś się udało. Oprócz tej udało mi się zrobić jeszcze jedną, ale jeszcze jej nie obfotografowałam. Do zrobienia jest jeszcze 3 a czasu coraz mniej :D. No ale myślę, że jakoś zdążę. Okej oto i karteczka:
Jak wam się podoba?? Pozdrawiam :)
Jak wam się podoba?? Pozdrawiam :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)



