środa, 11 czerwca 2014

Kartka

Hej, jak tam u was pogoda?? U mnie od paru dni, jest tak ciepło, że ledwo człowiek funkcjonuje:). Nie narzekam, bo lubię jak jest ciepło, ale jednak mieszkając w mieście, mogłabym mieć tu trochę niższą temperaturę, tym bardziej, że mam remont łazienki i codziennie z mamą noszę wiadra gruzu na dół, już mnie ręce od tego bolą. Oprócz tego 16 czerwca mam do napisania ostatni egzamin ten państwowy drugi i koniec. Niestety na wyniki egzaminów państwowych muszę czekać do końca sierpnia:). No, ale koniec o mnie, przychodzę do was dzisiaj z kartką urodzinową, dawno nie pokazywałam kartek, ale w sumie z tej nie jestem do końca zadowolona, robiłam ją na szybko, nie miałam czasu i efekt jest, jaki jest, zresztą same oceńcie:
Jak wam się podoba?? Pozdrawiam cieplutko :)

niedziela, 1 czerwca 2014

Wymianka truskawkowa- czyli co dostałam + zakładka do książki

Hej, w końcu znalazłam chwilę żeby coś do was naskrobać. Egzaminy wszystkie wewnętrzne mam już napisane i zaliczone, pozostają mi do napisania jeszcze 2 państwowe czyli te ważniejsze. Pierwszy już we wtorek tak więc trzymajcie za mnie kciuki. Przychodzę dzisiaj do was z postem chwalipięckim. Brałam udział w wymiance truskawkowej no i dzisiaj wypada dzień w którym mogę pochwalić się co dostałam tak więc patrzcie i zazdraszczajcie:





Moją parą wymiankową była Magda z bloga: http://mrumru89.blogspot.com/ bardzo ci dziękuję za te wszystkie cudowności, a was zapraszam do Magdy na bloga co byście mogli zobaczyć jakie cudne rzeczy tworzy. Trochę się pochwaliłam a teraz czas pokazać wam kolejną rzecz którą ostatnimi czasy zrobiłam, tylko nie miałam czasu wam pokazać. Jest to zakładka do książki, a prezentuje się tak:
Jak wam się podoba moja zakładka i prezent który dostałam?? Bo mi bardzo :) Pozdrawiam was gorąco i życzę wszystkiego najlepszego z okazji Dnia dziecka :)


sobota, 17 maja 2014

Pojemnik na długopisy

Hej, bardzo się cieszę, że moja pierwsza praca decoupage tak się spodobała mimo, moich niedociągnięć, no, ale cóż, jestem samoukiem i pewnie trochę zajmie opanowanie mi tej techniki. Przepraszam, was też, że nie na wszystkie komentarze odpisuję od razu i rzadko ostatnio do was zaglądam, ale zaczyna mi się gorący okres z zaliczeniami i brakuje mi zwyczajnie czasu. Dzisiaj nadrobiłam trochę zaległości, i teraz postaram się w miarę możliwości częściej do was zaglądać. Jeden egzamin termin zerowy mam już dzisiaj za sobą, jutro się dowiem jak mi poszło, ale myślę, że będzie ok :). Dobra trochę się rozpisałam, a tak naprawdę przychodzę do was by pokazać kolejną rzecz zrobioną przeze mnie techniką decoupage, w zanadrzu mam jeszcze zakładkę do książki i drugi pojemnik na długopisy, bo jak koleżanka zobaczyła mój to też zapragnęła taki mieć, tylko z innym wzorem, dobra nie przynudzam oto efekty mojej pracy:

Pojemnik stoi u mnie na biurku, i jak widać ma już nowych mieszkańców. Wszystkie ścianki są takie same, mi się bardzo podoba, a wy co o nim sądzicie?? Pozdrawiam :)

środa, 7 maja 2014

Nowość

Hej, jak tam wam minęła majówka?? Mi bardzo przyjemnie, choć pogoda do końca nie dopisała, no ale trudno :). Dzisiaj przychodzę do was z nowością zapowiadaną przeze mnie wcześniej. A dokładniej poczyniłam pierwsze kroki w decoupagu. Jako, że to moja pierwsza praca tą techniką to proszę o wyrozumiałość ale i szczerą opinię jak mi poszło. A oto efekty mojej pracy:
Jak wam się podoba?? Ja uważam, że jak na początek to poszło mi całkiem nieźle :) W kolejce czeka dla was do pokazania zakładka do książki i pojemnik na długopisy :) Pozdrawiam :)