niedziela, 19 października 2014

Kartka imieninowa

Hej, jak wam mija niedziela?? U mnie za oknem prześliczna pogoda, mam nadzieję, że jutro jak będzie trzeba wracać do pracy pogoda będzie równie ładna, bo wtedy jakoś łatwiej i chętniej wstaje się z łóżka :). Dzisiaj przychodzę do was z kartką imieninową dla mojej mamy :). Imieniny ma we wtorek, dodatkowo uwielbia storczyki, tak więc poszukałam, popróbowałam, pokombinowałam i oto efekty mojej pracy:
Jak wam się podoba?? Jak patrzę na to zdjęcie, to wygląda, że zostało na niej dużo miejsca do zagospodarowania, ale jak powiększycie zdjęcie to wygląda to trochę inaczej :) A może powinnam coś jeszcze dodać?? Jak myślicie?? Może jakiś motylek?? Pozdrawiam :)

sobota, 11 października 2014

Śladem jesieni- wypad na grzybki

Hej, co tam u was jak pogoda?? U mnie ostatnio bardzo ładna:). Muszę wpierw zacząć od smutnych rzeczy:(. Miałam dla was przygotowane zdjęcia kolejnej zakładki do książki, niestety nim zdążyłam zrzucić je na komputer, moja karta pamięci ze świrowała i musiałam ją sformatować, żeby zaczęła działać, niestety zdjęcia ni jak nie dało się przed tą czynnością z niej wydostać, a jako, że zakładka poszła już do nowej właścicielki to nie mam jak zrobić kolejnego zdjęcia. Oprócz tego ostatnio nie miałam czasu kompletnie na tworzenie, może jutro się za coś zabiorę w końcu:). W środę wyjechałam na szybkie grzybobranie wróciłam w czwartek i dzisiaj mam dla was trochę zdjęć z wyjazdu- takich iście jesiennych:). Uwielbiam jak liście robią się takie kolorowe:). Grzybków niestety z powodu tego, że tam gdzie na nie pojechałam nie padało od dłuższego czasu było robaczywych, ale i tak trochę słoiczków z nich wyszło:). Okej nie przynudzam oto i zdjęcia:






Pozdrawiam was serdecznie i życzę udanego weekendu :)



niedziela, 21 września 2014

Zakładka do książki- eat me..

Hej, co tam u was słychać?? Ja ostatnio, mam mało czasu dla siebie, a więc i czasu na tworzenie brak, ale jako, że niedługo szykuje się parę okazji na pewno stworzę jakieś kartki w miarę możliwości i czasu. Dzisiaj natomiast, mam dla was zakładkę do książki, zresztą bardzo apetyczną :). Same zobaczcie:
Jak wam się podoba?? Ja jestem zadowolona z efektu, choć są tu pewne niedociągnięcia, które mam nadzieję aż tak się nie rzucają w oczy :). Pozdrawiam cieplutko :)

piątek, 5 września 2014

Kartka urodzinowa- kot

Hej, jak tam u was początek września?? U mnie od dwóch dni pogoda można powiedzieć, że wakacyjna. Miałam ostatnio trochę latania, więc i czasu brakowało. W poniedziałek jak dobrze pójdzie wyjeżdżam na 2-3 dni na grzyby, ale to jeszcze nic pewnego. Oprócz tego, oficjalnie jestem już Technikiem usług kosmetycznych, tak się chciałam pochwalić :). Natomiast dzisiaj przychodzę do was, z kartką urodzinową zrobioną dla koleżanki, która ma bzika na punkcie koloru niebieskiego no i kotów. Kartka jest już u nowej właścicielki której bardzo się podobała. A oto i ona:
A wam jak się podoba kocia kartka?? Pozdrawiam was gorąco :)