Kurczaczków zielonych, baranków czerwonych, bazi różowych, pisanek kolorowych, dyngusa tęczowego i wszystkiego dobrego.
A oprócz tego wpadłam na chwile żeby pokazać wam kartkę świąteczną którą zrobiłam i własnoręcznie zrobione pisanki :). Drapane frezarką do paznokci, dzieła sztuki to to nie są i do tych które oglądałam w internecie się nie umywają ale są moje własne więc przedstawiam:
A oto i pisanki:Do zobaczenia po świętach :) Pozdrawiam :)








