środa, 7 grudnia 2016

Pudełko na biżuterię + Jarmark Świąteczny

Witam, dzisiaj mam wam do pokazania pudełko na biżuterię, które w sumie robione było już dawno, ale jeszcze wam go nie pokazywałam. Jest w kolorach niebiesko- żółtych bo taki też kolor miały mieć ściany w moim pokoju, ale jako, że nie znalazłam ładnej tapety w kolorze niebieskim ściany są w innych kolorach a pudełko ostało się w innych kolorach. Oto i ono:


Jak wam się podoba??? Oprócz tego wczoraj byłam na jarmarku świątecznym który co roku u mnie jest i mam dla was parę zdjęć:






Ten łoś gada, a następnie zasypia i słychać jak chrapie :) Świetny jest :)

Oczywiście jak jarmark to i małe zakupy mikołajkowe. Dostałam skarpety takie milusie cieplusie z antypoślizgami do chodzenia po domu, a sama kupiłam sobie świecznik na podgrzewacz. Obie rzeczy prezentują się tak:



Ok, na tym zakończę bo przydługie to trochę wyszło. Na końcu mam jeszcze do was pytanie. Jako, że ostatnio wkręciłam się w kolorowanki dla dorosłych to pytanie do was czy chcecie żebym od czasu do czasu wrzuciła tu pokolorowane obrazki przeze mnie?? Pozdrawiam gorąco :)

niedziela, 4 grudnia 2016

Mój zaniedbany blog

Hej, nie wiem czy ktoś tu jeszcze w ogóle zagląda, ale jeśli tak to proszę was bardzo poradźcie mi jak wrócić do blogowania po takiej przerwie. Nie było mnie strasznie długo, w ostatnim poście miał być powrót, ale coś nie wyszło. Jednak mimo wszystko stwierdzam, że bardzo brakuje mi blogowania i chciałabym wrócić i potrzebuje motywacji do tego żeby wstawiać regularnie posty. Poratujcie dobrym słowem, wirtualnym kopniakiem czy czymkolwiek co mi pomoże :D Pozdrawiam :)

czwartek, 7 lipca 2016

Kartka urodzinowa

Witam,
Wiem wieki mnie tu nie było, i szczerze mówiąc nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, ale obiecuję się poprawić. Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze w ogóle do mnie zagląda. Dzisiaj przychodzę do was ze świeżą karteczką wykonaną przed chwilą. Kartka kopertówka dla koleżanki z okazji urodzin. Prezentuje się tak:
Pierwszy raz robiłam kartkę tego typu więc nie jest idealna, ale bardzo mi się podoba taka forma więc pewnie jeszcze nie jedną taką poczynię :). A wam jak się podoba?? Pozdrawiam gorąco :)

sobota, 21 listopada 2015

Zakładka do książki

Hej, wiem, wiem dawno mnie nie było. Nawet bardzo dawno, ale jakoś nigdy nie składało się za co bardzo przepraszam. Teraz już do was wracam, przynajmniej taką mam nadzieje :). Dzisiaj mam dla was zakładkę do książki, zrobioną już jakiś czas temu, ale jeszcze nie pokazywaną tutaj :). A oto i ona:
Jak wam się podoba?? Mam nadzieję, że pomimo, że nie było mnie tu tyle czasu, to jeszcze ktoś tu od czasu do czasu zagląda, i został mi jakiś czytelnik :) Pozdrawiam i obiecuję poprawę :)