Witam, dzisiaj mam wam do pokazania pudełko na biżuterię, które w sumie robione było już dawno, ale jeszcze wam go nie pokazywałam. Jest w kolorach niebiesko- żółtych bo taki też kolor miały mieć ściany w moim pokoju, ale jako, że nie znalazłam ładnej tapety w kolorze niebieskim ściany są w innych kolorach a pudełko ostało się w innych kolorach. Oto i ono:
Jak wam się podoba??? Oprócz tego wczoraj byłam na jarmarku świątecznym który co roku u mnie jest i mam dla was parę zdjęć:
Ten łoś gada, a następnie zasypia i słychać jak chrapie :) Świetny jest :)
Oczywiście jak jarmark to i małe zakupy mikołajkowe. Dostałam skarpety takie milusie cieplusie z antypoślizgami do chodzenia po domu, a sama kupiłam sobie świecznik na podgrzewacz. Obie rzeczy prezentują się tak:
Ok, na tym zakończę bo przydługie to trochę wyszło. Na końcu mam jeszcze do was pytanie. Jako, że ostatnio wkręciłam się w kolorowanki dla dorosłych to pytanie do was czy chcecie żebym od czasu do czasu wrzuciła tu pokolorowane obrazki przeze mnie?? Pozdrawiam gorąco :)