Jak skończyłam ją robić to stwierdziłam, że jest taka bardzo optymistyczna i wiosenna. A wam jak się podoba??
środa, 30 stycznia 2013
Nowa kartka
Hej, dawno nie było żadnych nowych prac zrobionych przeze
mnie. Oczywiście miało to związek z tym, że nie miałam za bardzo czasu na
dłubanie. Ale teraz mam. A zbliżają się imieniny mojej siostry, więc zrobiłam
dla niej kartkę. Prezentuje się ona tak:
Jak skończyłam ją robić to stwierdziłam, że jest taka bardzo optymistyczna i wiosenna. A wam jak się podoba??
Jak skończyłam ją robić to stwierdziłam, że jest taka bardzo optymistyczna i wiosenna. A wam jak się podoba??
niedziela, 27 stycznia 2013
Zdane
Obiecałam napisać jak tylko zdam wszystkie egzaminy tak więc jestem. Wczoraj zdałam ostatni egzamin ( nieskromnie się chwaląc na 5) i oficjalnie zaczęłam ferie. Wczoraj nawet z koleżankami byłyśmy wieczorem oblać nasze zdane egzaminy. Teraz pochwalę się moim ostatnim zakupem a mianowicie oryginalnymi bransoletkami które można zamówić u: http://boskiebransoletki.blogspot.com/ tak więc wszystkich zainteresowanych zapraszam a teraz czas na bransoletki:
Jak wam się podobają?? Ja już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła je gdzieś założyć :).
Jak wam się podobają?? Ja już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła je gdzieś założyć :).
niedziela, 20 stycznia 2013
:)
Znowu mnie trochę nie było, ale tak jak wcześniej wspominałam mam teraz trochę egzaminów do zaliczenia co powoduje, że nie mam czasu na nic poza nauką. Na szczęście w ten weekend zaliczyłam 3 egzaminy i na następny weekend zostaje mi ostatni. Niestety ustny, a co za tym idzie trzeba się trochę na niego pouczyć, ale obiecuję, że jak tylko go zaliczę to naskrobię jakąś dłuższą notkę. No to do zobaczenia wkrótce. Bye.
poniedziałek, 14 stycznia 2013
Liebster Blog
Zostałam nominowana do Liebster Award przez boskiebransoletki ;)
Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.
Pytania:
1. Czy masz rodzeństwo?
Tak, mam. Siostrę.
2. Ulubiona pora roku to...
Lato oczywiście.
3. Drugie imię:
Władysława po babci
4. Największe marzenie to...?
Nie powiem, bo mi się nie spełni.
5. Ulubiony film?
Lubię dużo filmów nie mam jednego którego bym lubiła jakoś bardziej
6.Ulubiona potrawa?
Spaghetti
7.W jakim miejscu najlepiej się czujesz?
W domu
8.Pies czy kot?
Pies
9.Bransoletki czy naszyjniki?
Bransoletki
10. Wymarzone wakacje w..?
Nie wiem
11.Ulubione zajęcie/zainteresowania?
Od jakiegoś czasu quilling.
Moje pytania takie same jak te na które ja odpowiadałam i nominuje 2 blogi:
1. http://aniahatesme.blogspot.com/
2. http://www.thew0w.blogspot.com/
To by było na tyle. Życzę miłego dnia wszystkim :)
Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.
Pytania:
1. Czy masz rodzeństwo?
Tak, mam. Siostrę.
2. Ulubiona pora roku to...
Lato oczywiście.
3. Drugie imię:
Władysława po babci
4. Największe marzenie to...?
Nie powiem, bo mi się nie spełni.
5. Ulubiony film?
Lubię dużo filmów nie mam jednego którego bym lubiła jakoś bardziej
6.Ulubiona potrawa?
Spaghetti
7.W jakim miejscu najlepiej się czujesz?
W domu
8.Pies czy kot?
Pies
9.Bransoletki czy naszyjniki?
Bransoletki
10. Wymarzone wakacje w..?
Nie wiem
11.Ulubione zajęcie/zainteresowania?
Od jakiegoś czasu quilling.
Moje pytania takie same jak te na które ja odpowiadałam i nominuje 2 blogi:
1. http://aniahatesme.blogspot.com/
2. http://www.thew0w.blogspot.com/
To by było na tyle. Życzę miłego dnia wszystkim :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)