środa, 27 listopada 2013

Jarmark Świąteczny

Hej byłam dzisiaj na jarmarku świątecznym w moim mieście który zawsze jest co roku od 22 listopada do 22 grudnia. I jak co roku nie odmówiłam sobie przyjemności pójścia na niego. Zrobiłam nawet dla was kilka zdjęć, choć mam nadzieję że jeszcze tam pójdę i zrobię więcej zdjęć żeby wam jeszcze co nieco pokazać oto zdjęcia jakie zrobiłam:



Tą świeczkę zakupiłam na jarmarku. Kosztowała mnie co prawda 28 zł ale nie żałuje bo będzie ładną świąteczną ozdobą :) Bardzo lubię takie pierdoły :) A wam jak się podoba?? Pozdrawiam :)

niedziela, 24 listopada 2013

Przepiśnik

Tak jak wam obiecałam wstawiam wam zdjęcia mojego niedokończonego przepiśnika. Niedokończonego bo kiedy skończę go wypełniać zamierzam go połączyć jakąś wstążeczką żeby całość się ładnie trzymała. Mój przepiśnik zawiera przepisy na kosmetyki domowej roboty i wygląda tak:

Jak wam się podoba?? Ja jestem z niego bardzo zadowolona szkoda tylko, że ostatnio nie mam czasu go uzupełniać, ale mam nadzieje, że po egzaminach znajdę na to czas bo będę mieć prawie 3 tygodnie ferii. Pozdrawiam :)

środa, 20 listopada 2013

Zaniedbanie

Hej, zaniedbałam was ostatnio trochę za co bardzo was przepraszam, ale dalej niestety nie dysponuje czasem. W dodatku coraz bliżej egzaminy i pierwsza część egzaminu zawodowego więc mam nawał pracy. Obiecuje jednak się poprawić. Do końca tego tygodnia wstawię wam zdjęcie mojego niedokończonego przepiśnika który to obiecałam wam już dawno, a w weekend mimo szkoły spróbuje znaleźć czas na tworzenie kartek świątecznych bo to powoli ten czas żeby się za to zabrać :). Pozdrawiam was cieplutko w ten niezbyt ciepły dzionek :).

sobota, 26 października 2013

...

Hej, przepraszam, że ostatnio nie ma nic nowego na blogu, ale kompletnie brakuje mi czasu na cokolwiek. Aktualnie na głowie mam zjazdy w szkole, prace i praktyki na raz. Oprócz tego masę prac zaliczeniowych do napisania. Szczerze mówiąc sama już nie wiem, w co mam ręce wsadzić. Nie wysypiam się a każdy kolejny dzień jest dłuższy od poprzedniego. Nie mam czasu tworzyć nic nowego, ale postaram się na dniach zrobić zdjęcie tego, co wam obiecałam tu wstawić, ale muszę wrócić do domu o jakieś normalnej porze, bo na razie jak wychodzę rano z domu to jest jeszcze ciemno a jak wracam do domu to już jest ciemno, więc nie da się zrobić zdjęcia:). Na szczęście znajduje trochę czasu żeby was na bieżąco komentować. Pozdrawiam:)