poniedziałek, 23 czerwca 2014

Drugi pojemnik na długopisy

Hej co tam u was?? Macie już wolne, ostatnie zaliczenia, jakieś plany na wakacje?? Ja już jestem po wszystkich egzaminach teraz muszę czekać do 29 sierpnia na wyniki, tak więc długo. Z najbliższych planów to już w czwartek jadę do Zakopanego i wracam w niedzielę :) Więc mnie nie będzie te parę dni, ale na pewno narobię zdjęć i coś wam tu wrzucę. Dzisiaj mam wam do pokazania kolejny pojemnik na długopisy zrobiony decoupagem.  Koleżanka jak tylko zobaczyła mój, też zapragnęła mieć taki, zrobiony specjalnie dla niej. Dostała go już jakiś czas, temu a teraz przyszedł czas, żeby wam pokazać efekty mojej pracy oto i one:


 
Dwie strony są biało- czarne i dwie czarno-białe. Jak wam się podoba?? Koleżanka z efektu końcowego jest zadowolona :) Ja również :) Pozdrawiam :)

środa, 11 czerwca 2014

Kartka

Hej, jak tam u was pogoda?? U mnie od paru dni, jest tak ciepło, że ledwo człowiek funkcjonuje:). Nie narzekam, bo lubię jak jest ciepło, ale jednak mieszkając w mieście, mogłabym mieć tu trochę niższą temperaturę, tym bardziej, że mam remont łazienki i codziennie z mamą noszę wiadra gruzu na dół, już mnie ręce od tego bolą. Oprócz tego 16 czerwca mam do napisania ostatni egzamin ten państwowy drugi i koniec. Niestety na wyniki egzaminów państwowych muszę czekać do końca sierpnia:). No, ale koniec o mnie, przychodzę do was dzisiaj z kartką urodzinową, dawno nie pokazywałam kartek, ale w sumie z tej nie jestem do końca zadowolona, robiłam ją na szybko, nie miałam czasu i efekt jest, jaki jest, zresztą same oceńcie:
Jak wam się podoba?? Pozdrawiam cieplutko :)

niedziela, 1 czerwca 2014

Wymianka truskawkowa- czyli co dostałam + zakładka do książki

Hej, w końcu znalazłam chwilę żeby coś do was naskrobać. Egzaminy wszystkie wewnętrzne mam już napisane i zaliczone, pozostają mi do napisania jeszcze 2 państwowe czyli te ważniejsze. Pierwszy już we wtorek tak więc trzymajcie za mnie kciuki. Przychodzę dzisiaj do was z postem chwalipięckim. Brałam udział w wymiance truskawkowej no i dzisiaj wypada dzień w którym mogę pochwalić się co dostałam tak więc patrzcie i zazdraszczajcie:





Moją parą wymiankową była Magda z bloga: http://mrumru89.blogspot.com/ bardzo ci dziękuję za te wszystkie cudowności, a was zapraszam do Magdy na bloga co byście mogli zobaczyć jakie cudne rzeczy tworzy. Trochę się pochwaliłam a teraz czas pokazać wam kolejną rzecz którą ostatnimi czasy zrobiłam, tylko nie miałam czasu wam pokazać. Jest to zakładka do książki, a prezentuje się tak:
Jak wam się podoba moja zakładka i prezent który dostałam?? Bo mi bardzo :) Pozdrawiam was gorąco i życzę wszystkiego najlepszego z okazji Dnia dziecka :)


sobota, 17 maja 2014

Pojemnik na długopisy

Hej, bardzo się cieszę, że moja pierwsza praca decoupage tak się spodobała mimo, moich niedociągnięć, no, ale cóż, jestem samoukiem i pewnie trochę zajmie opanowanie mi tej techniki. Przepraszam, was też, że nie na wszystkie komentarze odpisuję od razu i rzadko ostatnio do was zaglądam, ale zaczyna mi się gorący okres z zaliczeniami i brakuje mi zwyczajnie czasu. Dzisiaj nadrobiłam trochę zaległości, i teraz postaram się w miarę możliwości częściej do was zaglądać. Jeden egzamin termin zerowy mam już dzisiaj za sobą, jutro się dowiem jak mi poszło, ale myślę, że będzie ok :). Dobra trochę się rozpisałam, a tak naprawdę przychodzę do was by pokazać kolejną rzecz zrobioną przeze mnie techniką decoupage, w zanadrzu mam jeszcze zakładkę do książki i drugi pojemnik na długopisy, bo jak koleżanka zobaczyła mój to też zapragnęła taki mieć, tylko z innym wzorem, dobra nie przynudzam oto efekty mojej pracy:

Pojemnik stoi u mnie na biurku, i jak widać ma już nowych mieszkańców. Wszystkie ścianki są takie same, mi się bardzo podoba, a wy co o nim sądzicie?? Pozdrawiam :)