Boki pudełka i tył jest z różą, a przód jak widać z motylkami. Kropki wyszły trochę nierówno, no ale ogólnie stwierdzam, że nie jest tak źle. Jak wam się podoba?? Życzę wam słonecznej pogody i jak najwięcej miłych chwil :). A ja następny post opublikuję dla was już z nad jeziorka :) Pozdrawiam :)
poniedziałek, 21 lipca 2014
Pojemnik na karteczki
Hej co tam u was?? Jak spędzacie wakacyjny czas?? Ja już jutro wyjeżdżam nad moje kochane jeziorko a powrót planuje dopiero 21 sierpnia. Mam dla was parę notek, które w międzyczasie opublikuje, ale jako, że nie lubię tam spędzać czasu przed komputerem to będę rzadziej zaglądać na wasze blogi i komentować, choć będę się starać w miarę możliwości, na tyle na ile internet z telefonu mi na to pozwoli :). No, ale ja nie o tym dzisiaj. Znalazłam w domu stare drewniane pudełko, na karteczki no i postanowiłam je trochę odnowić. Oczywiście, jak to ja zapomniałam zrobić zdjęcia przed rozpoczęciem prac, tak więc mam dla was tylko zdjęcia po skończeniu pracy. A oto i one:
Boki pudełka i tył jest z różą, a przód jak widać z motylkami. Kropki wyszły trochę nierówno, no ale ogólnie stwierdzam, że nie jest tak źle. Jak wam się podoba?? Życzę wam słonecznej pogody i jak najwięcej miłych chwil :). A ja następny post opublikuję dla was już z nad jeziorka :) Pozdrawiam :)
Boki pudełka i tył jest z różą, a przód jak widać z motylkami. Kropki wyszły trochę nierówno, no ale ogólnie stwierdzam, że nie jest tak źle. Jak wam się podoba?? Życzę wam słonecznej pogody i jak najwięcej miłych chwil :). A ja następny post opublikuję dla was już z nad jeziorka :) Pozdrawiam :)
poniedziałek, 14 lipca 2014
Marzycielska poczta- lipiec
Hej, przychodzę dzisiaj do was z marzycielską pocztą :). Dawno nic, nie wysyłałam, bo czasu nie było, ale teraz zrobiłam karteczkę dla Oli która 19 lipca ma urodziny, karteczka została dzisiaj wysłana więc powinna dojść na czas. Notkę miałam wstawić wczoraj, ale oczywiście jak chciałam zrobić zdjęcie to mój aparat oznajmił mi, że bateria jest rozładowana :). Zdarza mi się to dość często, pod tym względem jest trochę złośliwy ten mój aparacik :). No, ale dzisiaj już się udało cyknąć fotkę więc oto i kartka którą zrobiłam:
I jak wam się podoba?? Jak tam u was pogoda i plany wakacyjne?? Ja na razie jeszcze pracuje a na wakacje wybieram się dopiero na początku sierpnia :) Pozdrawiam was gorąco :)
I jak wam się podoba?? Jak tam u was pogoda i plany wakacyjne?? Ja na razie jeszcze pracuje a na wakacje wybieram się dopiero na początku sierpnia :) Pozdrawiam was gorąco :)
środa, 2 lipca 2014
Zdjęcia z Zakopanego :)
Na pierwszy rzut, mamy zdjęcie Giewontu. Jakby się przyjrzeć, jest to śpiący rycerz z mieczem, a krzyż stoi na jego ustach, choć nie wiem czy tu dobrze to widać :)
Tu mamy zdjęcia, mini rzeczek, wodospadów, których w Zakopanym jest naprawdę sporo :). Drugie zdjęcie to ujęcie wody z wodospadu o wdzięcznej nazwie Wodogrzmoty Mickiewicza :)
Ten ptaszek to Orzechówka. My jednak nazwaliśmy go Frytkarz Tatrzański, gdyż z wielkim smakiem zjadał razem z nami frytki na Morskim Oku :). Co ciekawe jak dostał chleb to go nie tknął :).
A tu macie mnie, na tle Morskiego Oka, tuż przed wyprawą na Czarny Staw :).
Nie wiem co to za roślinka, ale w okolicy Morskiego Oka było ich całkiem sporo, a bardzo mi się spodobała :).
A tu już macie Czarny Staw w całej okazałości :) Wdrapanie się na górę było dość męczące, ale dla takich widoków warto było :) Znajduje się on na wysokości 1583 m.n.p.m.
A tu macie widok na Morskie Oko, z góry z Czarnego Stawu :). Okej dobrnęliśmy do końca tej małej prezentacji zdjęć :) Jak wam się zdjęcia podobają?? Wszystkie robiłam sama, no oprócz tego na którym jestem :) Mam nadzieje, że was nie zanudziłam :) Pozdrawiam :)
poniedziałek, 23 czerwca 2014
Drugi pojemnik na długopisy
Hej co tam u was?? Macie już wolne, ostatnie zaliczenia, jakieś plany na wakacje?? Ja już jestem po wszystkich egzaminach teraz muszę czekać do 29 sierpnia na wyniki, tak więc długo. Z najbliższych planów to już w czwartek jadę do Zakopanego i wracam w niedzielę :) Więc mnie nie będzie te parę dni, ale na pewno narobię zdjęć i coś wam tu wrzucę. Dzisiaj mam wam do pokazania kolejny pojemnik na długopisy zrobiony decoupagem. Koleżanka jak tylko zobaczyła mój, też zapragnęła mieć taki, zrobiony specjalnie dla niej. Dostała go już jakiś czas, temu a teraz przyszedł czas, żeby wam pokazać efekty mojej pracy oto i one:
Dwie strony są biało- czarne i dwie czarno-białe. Jak wam się podoba?? Koleżanka z efektu końcowego jest zadowolona :) Ja również :) Pozdrawiam :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)