Hej, dzisiaj mam wam do pokazania kartki świąteczne. Z tych dwóch jestem najmniej zadowolona więc one idą na pierwszy ogień. W ogóle ostatnio znowu cierpię na chroniczny brak czasu, staram się sobie coś zaplanować żeby zrobić, ale zawsze coś wypada i nic z tego nie wychodzi. No ale do pracy idę jeszcze jutro a potem mam tydzień wolnego, a 28.11 jadę do Paryża :). Już się doczekać nie mogę, choć do tego czasu muszę postarać zrobić się jak najwięcej z robótkowych rzeczy bo po powrocie czeka mnie remont pokoju, więc będzie co robić, i nie wiem czy wyrobię się ze wszystkim co zaplanowałam do świąt. No ale nie przedłużając oto i karteczki:
Jak wam się podobają :) Pozdrawiam cieplutko :)
niedziela, 23 listopada 2014
wtorek, 11 listopada 2014
Reniferek :)
Hej jak wam minął długi weekend?? Mi bardzo twórczo :) Powstały 3 kartki świąteczne i kolejna bombka którą chcę wam dzisiaj pokazać. Przepraszam za jakość zdjęcia, ale było robione telefonem, gdyż mój aparat jak zwykle jak chcę zrobić zdjęcie pokazuje że ma pustą baterię, taka z niego złośliwa małpa. A tak prezentuje się kolejna bombka:
Jak wam się podoba?? Ja jestem z niej zadowolona :). Jutro trzeba wracać do pracy, ale jakoś chęci brak. Rozleniwiłam się przez ten długi weekend :). Pozdrawiam serdecznie :)
Jak wam się podoba?? Ja jestem z niej zadowolona :). Jutro trzeba wracać do pracy, ale jakoś chęci brak. Rozleniwiłam się przez ten długi weekend :). Pozdrawiam serdecznie :)
sobota, 1 listopada 2014
Pierwsza bombka
Hej, co tam u was?? Zauważyłam ostatnio, że zaczęły już się
pojawiać posty, ze świątecznymi ozdobami to i czas na mnie. Jako, że mam w
planie dużo, to muszę wcześnie zacząć. Dzisiaj na pierwszy ogień idzie
karczochowa bombka, pierwsza z, pięciu jakie są w planach :). Oprócz tego w
planach są kartki świąteczne, zawieszki na prezenty i mała wymianka mikołajkowa
z Zakochana w sztuce. Nie przedłużając oto i pierwsza bombka, która zresztą
trafiła już do nowego właściciela:
Jak wam się podoba?? Wiem, że tych szpilek nie powinno być widać, no ale zamawiając bombki, myślałam, że są one mniejsze i zamówiłam sobie do nich za wąską tasiemkę, mimo to bombka bardzo mi się podoba :). Ja korzystając z weekendu, lecę tworzyć kolejną bombkę :) Pozdrawiam :)
Jak wam się podoba?? Wiem, że tych szpilek nie powinno być widać, no ale zamawiając bombki, myślałam, że są one mniejsze i zamówiłam sobie do nich za wąską tasiemkę, mimo to bombka bardzo mi się podoba :). Ja korzystając z weekendu, lecę tworzyć kolejną bombkę :) Pozdrawiam :)
niedziela, 26 października 2014
Nominacja do Liebster Blog Award
Hej.
Otrzymałam nominację Liebster Blog Award. Nominowana zostałam przez: mojmalyswiat1.blogspot.com/ za nominację oczywiście bardzo dziękuję :). Od razu na wstępie powiem, że nominować do zabawy nikogo nie będę, jak ktoś jest chętny to może odpowiedzieć na te same pytania na które zaraz ja sama odpowiem, serdecznie zapraszam, a pytania dostałam naprawdę fajne :).
Zasady: Nominacja
do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania
za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogerów o mniejszej
liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po
odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby,
która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o
tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię
nominował.
A oto pytania które otrzymałam:
1. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku? Dlaczego?
Zdecydowanie, najbardziej lubię lato, dlatego że lubię ciepło no i jest to okres wakacyjny :).
2. Na co zwracasz uwagę w pierwszej kolejności poznając nową osobę?
Hmm, ciężkie pytanie, szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałam na co w pierwszej kolejności zwracam uwagę, ale chyba na ogół i na to czy danej osobie dobrze patrzy z oczu :).
3. Jaki wiek jest według Ciebie najlepszy na założenie rodziny?
Nie ma według mnie najlepszego wieku na założenie rodziny, to zależy od każdego z osobna, od tego na jakim etapie swojego życia jest, czy ma ustabilizowaną sytuację życiową, wpływa generalnie na to bardzo dużo czynników ( co nie oznacza, że uważam że wiek poniżej np. 18 roku życia jest odpowiednim wiekiem).
4. Wolisz spędzać wolny czas samotnie z książką w ręku czy w gronie znajomych na jakiejś imprezce?
To zależy od nastroju i sytuacji, ale częściej wole sobie poczytać książkę niż iść na imprezę.
5. Jakie są według Ciebie największe zalety i korzyści z prowadzenia bloga?
Największą zaletą jest kontakt z innymi ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania, możliwość podzielenia się z ludźmi swoim kawałkiem świata.
6. Gdybyś mogła zmienić coś w swoim wyglądzie co by to było?
Chyba tak naprawdę nie ma rzeczy którą chciałabym jakoś bardzo zmienić, poza swoją wagą ( nad którą pracuje), ale to jest coś na co mam wpływ, a nad rzeczami na które nie mam wpływu cóż nie zastanawiałam się nad tym, zresztą nie jestem jakoś bardzo nieproporcjonalna, żeby chcieć coś w sobie zmienić :).
7. Jaka jest Twoja największa pasja, hobby?
Kiedyś powiedziałabym, że nie mam, a teraz mogę powiedzieć że zdecydowanie rękodzięło, i to wszelakie jest to coś co bardzo mnie wciągnęło, chce próbować coraz to nowych technik, uczyć się czegoś nowego, sprawia mi to wiele radości i pozwala oderwać się od codziennych obowiązków.
8. Jaka cecha charakteru najbardziej Cię denerwuję?
Dwulicowość, chyba niczego tu nie muszę dodawać :).
9. Ile godzin dziennie spędzasz przed komputerem?
Bardzooo bardzo dużo, podejrzewam, że czasem jest to nawet od 6- 8 godz. Ale to zależy od dnia, często gęsto jest też tak, że komputer mam włączony coś tam klikam, jednocześnie coś tam tworzę i słucham muzyki więc generalnie ciężko powiedzieć ile tak naprawdę siedzę :) Staram się ograniczać ostatnio.
10. Od czego zaczynasz swój dzień?
Od śniadania i kawy :)
11. Ulubiony kosmetyk, bez którego nigdzie się nie ruszasz.
Wszelkiego rodzaju pomadki, balsamy i błyszczyki do ust. Uwielbiam, mam zawsze sporo. Im ładniej pachnie tym lepiej a jeszcze jak dodatkowo dobrze działa to już w ogóle rewelacja.
Okej, odpowiedziałam na swoje pytania, was zachęcam także do wzięcia udziału, mimo braku nominacji. :) Pozdrawiam :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
