piątek, 16 stycznia 2015

Witam w Nowym Roku

Hej, witam was w nowym roku. Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam ale u mnie ostatnio małe zamieszanie. W raz z Nowym rokiem dziadek trafił mi do szpitala i nie miałam głowy kompletnie do tego, żeby coś pisać. Na szczęście został już wypisany do domu. Miałam wam pokazać zdjęcia z Paryża, tym czasem dawno wróciłam a zdjęć jak nie było tak nie ma :D. Co prawda jeszcze nie wszystkie mam, bo czekam na zdjęcia od siostry ale pokaże wam co nieco :) A oto i kilka zdjęć:





Pozdrawiam was gorąco i lecę nadrabiać zaległości u was na blogach bo dawno mnie tam nie było :)

czwartek, 25 grudnia 2014

Bombki świąteczne i karteczka :)

Hej jak tam u was święta?? Ja wpadłam tylko na chwilę pokazać wam ostatnie zrobione bombki i karteczkę :) Miałam wstawić jeszcze przed świętami, ale czasowo nie dałam rady :). Oprócz tego chciałabym wam życzyć: Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku :). A oto ostatnie świąteczne prace:


Jak wam się podoba?? Pozdrawiam :)

niedziela, 14 grudnia 2014

Kartki świąteczne cz.2

Hej, dzisiaj mam dla was kolejne karteczki świąteczne, zresztą już ostatnie :). Święta coraz bliżej a ja mam jeszcze do zrobienia dwie bombki karczochowe :). Ostatnio z mamą, piekłam pierniczki na próbę z nowego przepisu :) wyszły pyszne :). Dobra, uciekłam z tematu, oto i karteczki:

Jak wam się podobają?? Ja spadam tworzyć kolejne bombki, bo czasu coraz mniej :) Pozdrawiam :)

sobota, 6 grudnia 2014

Mikołajkowa wymianka z Alicją

Hej, dzisiaj chciałam się wam pochwalić co fajnego dostałam w trakcie prywatnej mikołajkowej wymianki z Alicją z bloga: http://zakochanawsztuce.blogspot.com/ . Wymiankę planowałyśmy już w listopadzie, a wczoraj przyszedł listonosz z paczką :) Oto co ujrzałam w środku:





Prawda, że same cudowności?? Ja wczoraj jak to zobaczyłam to opadła mi szczęka :) i chyba do tej pory jeszcze jej nie podniosłam i nie pozbierałam :) Pozdrawiam :)