niedziela, 1 marca 2015

Drzewko kawowe

Hej tak jak wam obiecałam, jest niedziela, drzewko kawowe skończone, więc mogę wam je pokazać. Z góry przepraszam za jakość zdjęć, były robione o 22:00 zaraz po skończeniu drzewka i to w dodatku aparatem w telefonie. Chciałam dzisiaj zrobić nowe zdjęcia normalnym aparatem, ale oczywiście jak potrzebuje aparatu to mi się baterie rozładowały :D. Nie przedłużając oto i drzewko:


I jak wam się podoba?? Ja jestem z niego zadowolona. Po remoncie pokoju, świetnie się będzie prezentował na stoliku, jako ozdoba :). Dziękuję wszystkim za wsparcie w sprawie pracy :) Pozdrawiam :)

niedziela, 22 lutego 2015

Jestem, żyję, tworzę...

Hej, wiem znowu mnie długo nie było, i też mi się to nie podoba. Ale to nie tak, że o was zapomniałam cały czas pamiętam, niestety ostatnio trochę mi się pokomplikowały sprawy w pracy i od kiedy szefostwo chce nas uszczęśliwić nowym regulaminem nie pozostaje mi nic innego jak podziękować im za współpracę i zacząć szukać nowej pracy. Pracuje jeszcze tylko w tym tygodniu, a potem czeka mnie żmudne szukanie pracy. Ale to nie tak, że przestałam tworzyć :D. Jestem w trakcie robienia drzewka kawowego, niestety mam ostatnio mało czasu, dużo stresu dlatego drzewko powstaje dość wolno. Ale postaram się je do następnej niedzieli skończyć, żebym w końcu mogła wam coś pokazać. Mam nadzieje, że jeszcze mnie pamiętacie i zajrzycie do mnie :) Pozdrawiam gorąco :).

piątek, 16 stycznia 2015

Witam w Nowym Roku

Hej, witam was w nowym roku. Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam ale u mnie ostatnio małe zamieszanie. W raz z Nowym rokiem dziadek trafił mi do szpitala i nie miałam głowy kompletnie do tego, żeby coś pisać. Na szczęście został już wypisany do domu. Miałam wam pokazać zdjęcia z Paryża, tym czasem dawno wróciłam a zdjęć jak nie było tak nie ma :D. Co prawda jeszcze nie wszystkie mam, bo czekam na zdjęcia od siostry ale pokaże wam co nieco :) A oto i kilka zdjęć:





Pozdrawiam was gorąco i lecę nadrabiać zaległości u was na blogach bo dawno mnie tam nie było :)

czwartek, 25 grudnia 2014

Bombki świąteczne i karteczka :)

Hej jak tam u was święta?? Ja wpadłam tylko na chwilę pokazać wam ostatnie zrobione bombki i karteczkę :) Miałam wstawić jeszcze przed świętami, ale czasowo nie dałam rady :). Oprócz tego chciałabym wam życzyć: Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku :). A oto ostatnie świąteczne prace:


Jak wam się podoba?? Pozdrawiam :)