Jak wam się podoba?? Wujek dzisiaj ją dostał i jemu się spodobała :) Pozdrawiam :)
czwartek, 26 marca 2015
Pisanka :)
Hej, ja już w końcu po remoncie pokoju :) W niedzielę
przyjedzie tapczan i fotel pozostanie czekać jeszcze na stolik, ale generalnie
etap remontowy już za mną :) Wczoraj wypakowałam się z kartonów także
oficjalnie przestałam żyć na kartonach :). Jak tylko dojedzie reszta rzeczy do pokoju,
czyli tapczan, fotel i stolik to pokażę wam małą metamorfozę mojego pokoju :).
Ale ja dzisiaj nie o tym, jako, że wujek dostał ode mnie na święta bombkę karczochową,
która bardzo mu się podobała to teraz chciał pisankę :). No, więc wczoraj jak
tylko się wypakowałam z kartonów to wieczorem zasiadłam do zrobienia owej
pisanki :). A oto efekty mojej pracy:
Jak wam się podoba?? Wujek dzisiaj ją dostał i jemu się spodobała :) Pozdrawiam :)
Jak wam się podoba?? Wujek dzisiaj ją dostał i jemu się spodobała :) Pozdrawiam :)
piątek, 20 marca 2015
Wiosna + zaćmienie słońca
Hej wam, przepraszam, że nic nie dodaję i nie piszę ale od tygodnia mam remont pokoju. Żyję na kartonach, nie mam dostępu do niczego za to dużo roboty związanej z remontem. Przeraża mnie myśl, że potem to wszystko będzie trzeba poukładać :) Ale potem już będzie ładnie. Za to ostatnio zrobiłam zdjęcia oznak wiosny u mnie we Wrocławiu pod domem, i do tego zdjęcia z dzisiaj zaćmienia słońca. Zostawiam was z zdjęciami:
Nie mogłam się zdecydować na jedno zdjęcie zaćmienia więc macie kilka :) Jak wam się podobają zdjęcia?? Pozdrawiam :)
Nie mogłam się zdecydować na jedno zdjęcie zaćmienia więc macie kilka :) Jak wam się podobają zdjęcia?? Pozdrawiam :)
niedziela, 1 marca 2015
Drzewko kawowe
Hej tak jak wam obiecałam, jest niedziela, drzewko kawowe skończone, więc mogę wam je pokazać. Z góry przepraszam za jakość zdjęć, były robione o 22:00 zaraz po skończeniu drzewka i to w dodatku aparatem w telefonie. Chciałam dzisiaj zrobić nowe zdjęcia normalnym aparatem, ale oczywiście jak potrzebuje aparatu to mi się baterie rozładowały :D. Nie przedłużając oto i drzewko:
I jak wam się podoba?? Ja jestem z niego zadowolona. Po remoncie pokoju, świetnie się będzie prezentował na stoliku, jako ozdoba :). Dziękuję wszystkim za wsparcie w sprawie pracy :) Pozdrawiam :)
I jak wam się podoba?? Ja jestem z niego zadowolona. Po remoncie pokoju, świetnie się będzie prezentował na stoliku, jako ozdoba :). Dziękuję wszystkim za wsparcie w sprawie pracy :) Pozdrawiam :)
niedziela, 22 lutego 2015
Jestem, żyję, tworzę...
Hej, wiem znowu mnie długo nie było, i też mi się to nie podoba. Ale to nie tak, że o was zapomniałam cały czas pamiętam, niestety ostatnio trochę mi się pokomplikowały sprawy w pracy i od kiedy szefostwo chce nas uszczęśliwić nowym regulaminem nie pozostaje mi nic innego jak podziękować im za współpracę i zacząć szukać nowej pracy. Pracuje jeszcze tylko w tym tygodniu, a potem czeka mnie żmudne szukanie pracy. Ale to nie tak, że przestałam tworzyć :D. Jestem w trakcie robienia drzewka kawowego, niestety mam ostatnio mało czasu, dużo stresu dlatego drzewko powstaje dość wolno. Ale postaram się je do następnej niedzieli skończyć, żebym w końcu mogła wam coś pokazać. Mam nadzieje, że jeszcze mnie pamiętacie i zajrzycie do mnie :) Pozdrawiam gorąco :).
Subskrybuj:
Posty (Atom)


