czwartek, 7 lipca 2016

Kartka urodzinowa

Witam,
Wiem wieki mnie tu nie było, i szczerze mówiąc nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, ale obiecuję się poprawić. Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze w ogóle do mnie zagląda. Dzisiaj przychodzę do was ze świeżą karteczką wykonaną przed chwilą. Kartka kopertówka dla koleżanki z okazji urodzin. Prezentuje się tak:
Pierwszy raz robiłam kartkę tego typu więc nie jest idealna, ale bardzo mi się podoba taka forma więc pewnie jeszcze nie jedną taką poczynię :). A wam jak się podoba?? Pozdrawiam gorąco :)

sobota, 21 listopada 2015

Zakładka do książki

Hej, wiem, wiem dawno mnie nie było. Nawet bardzo dawno, ale jakoś nigdy nie składało się za co bardzo przepraszam. Teraz już do was wracam, przynajmniej taką mam nadzieje :). Dzisiaj mam dla was zakładkę do książki, zrobioną już jakiś czas temu, ale jeszcze nie pokazywaną tutaj :). A oto i ona:
Jak wam się podoba?? Mam nadzieję, że pomimo, że nie było mnie tu tyle czasu, to jeszcze ktoś tu od czasu do czasu zagląda, i został mi jakiś czytelnik :) Pozdrawiam i obiecuję poprawę :)

niedziela, 30 sierpnia 2015

Skrzynka na wino

Hej, co tam u was?? Wróciłam do was z wakacji :) Co prawda, powrót był 21 ale musiałam się ogarnąć :). Teraz mam masę zaległości u was którą muszę jak najszybciej nadrobić :). Dzisiaj mam dla was do pokazania skrzyneczkę na wino którą zrobiłam w prezencie urodzinowym dla koleżanki :). W środku oczywiście było winko :). A oto i skrzyneczka:
I jak wam się podoba?? Pozdrawiam i lecę nadrabiać zaległości :)

czwartek, 16 lipca 2015

Kartka imieninowa

Hej, witam was, znowu mnie trochę nie było ale nie miałam chęci pisać gdyż mój psio musiał być operowany. Teraz już powoli dochodzi do siebie, 19 lipca idziemy na ściąganie szwów, ale ostatnio większość czasu spędziłam na wizytach u weterynarza i pilnowaniu go. Dzisiaj za to przychodzę do was z kartką imieninową którą zrobiłam dla babci, a oto i ona:
Jak wam się podoba?? Życzę wam udanych wakacji, moje zaczynają się 31 lipca więc znowu mnie trochę nie będzie, ale może uda mi się w międzyczasie coś wstawić :) Pozdrawiam :)