Hej, co tam u was?? Wróciłam do was z wakacji :) Co prawda, powrót był 21 ale musiałam się ogarnąć :). Teraz mam masę zaległości u was którą muszę jak najszybciej nadrobić :). Dzisiaj mam dla was do pokazania skrzyneczkę na wino którą zrobiłam w prezencie urodzinowym dla koleżanki :). W środku oczywiście było winko :). A oto i skrzyneczka:
I jak wam się podoba?? Pozdrawiam i lecę nadrabiać zaległości :)
niedziela, 30 sierpnia 2015
czwartek, 16 lipca 2015
Kartka imieninowa
Hej, witam was, znowu mnie trochę nie było ale nie miałam chęci pisać gdyż mój psio musiał być operowany. Teraz już powoli dochodzi do siebie, 19 lipca idziemy na ściąganie szwów, ale ostatnio większość czasu spędziłam na wizytach u weterynarza i pilnowaniu go. Dzisiaj za to przychodzę do was z kartką imieninową którą zrobiłam dla babci, a oto i ona:
Jak wam się podoba?? Życzę wam udanych wakacji, moje zaczynają się 31 lipca więc znowu mnie trochę nie będzie, ale może uda mi się w międzyczasie coś wstawić :) Pozdrawiam :)
Jak wam się podoba?? Życzę wam udanych wakacji, moje zaczynają się 31 lipca więc znowu mnie trochę nie będzie, ale może uda mi się w międzyczasie coś wstawić :) Pozdrawiam :)
poniedziałek, 15 czerwca 2015
Pierwszy transfer decoupage
Hej, znowu mnie jakiś czas nie było. Dalej trwa u mnie remont, znowu trafił mi się wyjazd do Wąchabna a w ogóle zawsze jak robi się cieplej to jest mnie mniej na blogu, mam nadzieję, że jakoś mi to wybaczycie. Dzisiaj przychodzę do was z pudełkiem decoupage które zrobiłam sobie na różne przydasie a jednocześnie próbowałam pierwszy raz zrobić transfer. Oczywiście mi nie wyszedł, był na tyle niewyraźny, że poprawiłam go pędzelkiem i farbą i stąd moje pytanie jakie są wasze metody na idealny transferowy napis?? Z góry dziękuję wam za każdą radę :). A teraz pora na pudełeczko:
I jak wam się podoba?? Czekam na podpowiedzi odnośnie transferu :) Uratujecie mi życie bo bardzo męczy mnie to, że mi nie wychodzi :) Pozdrawiam :)
I jak wam się podoba?? Czekam na podpowiedzi odnośnie transferu :) Uratujecie mi życie bo bardzo męczy mnie to, że mi nie wychodzi :) Pozdrawiam :)
poniedziałek, 11 maja 2015
Wazon + zdjęcia z wyjazdu + 100 post
Hej, witam wszystkich w ten piękny dzień :) Dzisiaj chciałam wam pokazać pierwszy wazon ozdobiony techniką decoupage, nie jestem do końca z niego zadowolona ale to pierwszy raz kiedy robiłam to na szkle :) Oprócz tego 4,5,6 maja byłam w moich kochanym Wąchabnie i jak zwykle mam dla was trochę fotek :). No i to jest 100 post który do was piszę :) Dziękuję wam, że ze mną jesteście i tu zaglądacie :)
Rodzinka gęsi :) Około 10 maluszków :):
Mój psio:
Jak wam się podoba?? Pozdrawiam :)
Rodzinka gęsi :) Około 10 maluszków :):
Mój psio:
Jak wam się podoba?? Pozdrawiam :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)

