sobota, 29 grudnia 2012

Po świąteczny post

Wszyscy umieszczają po świąteczne wpisy to i ja umieszczę swój. Tak wyglądała w tym roku moja choinka:
Jeszcze wtedy znajdowały się pod nią prezenty. Na stole stał stroik przeze mnie wykonany i wyglądał tak:
A oprócz tego zrobiłam bileciki do prezentów które prezentują się następująco:
Jeśli chodzi o prezenty to dostałam: sweter czerwony długi taki tunikowaty trochę. Masło do ciała o zapachu kokosowym, jestem w trakcie testowania i używania go, ma cudowny zapach, i dostałam kocyk z rękawami, o jakim zawsze marzyłam. Jako, że jestem straszny zmarzluch to marzył mi się kocyk, który ma rękawy, co bym nie musiała wyciągać rąk na zewnątrz jak robię coś na laptopie lub pije herbatkę i teraz już taki kocyk mam. Kończę na dzisiaj, bo znowu notka długa wyszła. Udanej zabawy sylwestrowej wam życzę:).



sobota, 22 grudnia 2012

Przygotowania

Jak tam wasze przygotowania przed świętami?? U mnie idą pełną parą, choć tak naprawdę nikt nie ma ochoty nic robić. Dzisiaj w nocy umarł mi dziadek więc kompletnie nie czuje świątecznej atmosfery. A tu trzeba pichcić, jutro ubierać choinkę, pakować prezenty tylko skąd wziąć na to siłę?? Nie przynudzam, życzę Wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Wrócę do was jak się pozbieram. Trzymajcie się cieplutko.

niedziela, 16 grudnia 2012

Weekendowo

Hej, miałam napisać w weekend, więc piszę. Co prawda miało być lakierowo, ale niestety nie będzie. Po zmyciu wczoraj lakieru okazało się, że moje paznokcie nie są obecnie w najlepszej kondycji i wymagają odżywki i odpoczynku od lakierów. Znacie może jakieś domowe sposoby na regenerację i wzmacnianie paznokci?? Miała też być kartka, ale osoba, która ją chciała rozmyśliła się tak, więc i kartki świątecznej nie ma. Za to miałam dzisiaj twórczy dzień i bawiłam się quillingiem 3d i oto, co mi z tego wyszło:

To mój nowy towarzysz biurkowy :D. Jak wam się podoba??

środa, 12 grudnia 2012

:)

Nic nie pisałam, bo nie bardzo mam czas. Postaram się w weekend coś sklecić. Na pewno pokażę wam wtedy resztę zakupów lakierowych z 6 grudnia, bo będę sprawdzać jak kolejny z moich zakupów prezentuje się na paznokciach. Oprócz tego mam koleżance zrobić kartkę świąteczną także pojawi się niebawem jeszcze jedna karteczka. Siostra wróciła z gór, więc będę miała do dyspozycji już aparat, więc i jakość zdjęć powinna być lepsza:). Trzymajcie się cieplutko:)