Jak wam się podobają?? A wam jak mijają
wakacje?? Pozdrawiam :)
poniedziałek, 19 sierpnia 2013
Wróciłam
Hej, dawno mnie tu nie było. Wczoraj wróciłam z wakacji. Tak
strasznie nie chciałam wracać no ale trzeba było. Jestem jeszcze trochę
nieogarnięta i zajmie mi chwilę dojście do jakiegoś ładu. Nie wiem, więc kiedy
pojawi się coś nowego, jeśli chodzi o kartki i tym podobne. Ale w planach mam
wprowadzenie kosmetycznej niedzieli. Mam
dla was kilka zdjęć z wyjazdu. Oto one:
wtorek, 23 lipca 2013
Wyjazd
Hej, jednak okazuje się, że wyjeżdżam szybciej niż
początkowo zakładałam. Jadę 25 lipca a wracam dopiero 18 sierpnia, tak, więc
nie będzie w tym czasie żadnych postów. Nie mam tam dostępu do internetu i to
mnie bardzo cieszy, wakacje i mój wyjazd to jest taki czas, kiedy integruje się
z naturą, opalam, pływam i nie spędzam czasu przed laptopem. Jadę naładować
baterie. Po powrocie będę miała, co robić, ale i na blogu pojawi się trochę
nowości. Obiecuję po powrocie wrzucić wam parę zdjęć z wyjazdu. A tu macie moją
wioskę nad jeziorkiem:
To jest tuż przy samym wjeździe. Uwielbiam to miejsce. To do zobaczenia po powrocie :).
To jest tuż przy samym wjeździe. Uwielbiam to miejsce. To do zobaczenia po powrocie :).
środa, 17 lipca 2013
Kartka inaczej
Hej, co tam u was?? U mnie zapowiada się gorący dzień. Ja
już odliczam dni do wyjazdu nad jeziorko. Do wyjazdu zostało mi jeszcze 13 dni,
tak, więc spieszę do was z kolejną nowością u mnie. Zrobiłam karteczkę
urodzinową. Zamierzam dołączyć ją do ramki w ramach prezentu. Jest inna niż wszystkie,
bo nie quillingowa a bardziej scrapbookingowa. Jednak nie byłabym sobą gdybym
małego elementu quillingu nie dodała. Kartka prezentuje się tak:
Ja osobiście jestem całkiem zadowolona z efektu. A wam jak się podoba?? Pozdrawiam :)
Ja osobiście jestem całkiem zadowolona z efektu. A wam jak się podoba?? Pozdrawiam :)
piątek, 12 lipca 2013
Nowe życie mojego notesu
Hej, dzisiaj mam dla was znowu coś innego niż zwykle. Mam
taki swój czarny notesik, w którym zapisuje różne rzeczy. Został zakupiony
przez moją siostrę i jego okładka jest w kolorze czarnym, ( bo innych kolorów
nie było). Jako, że znudziła mi się jego czarna okładka postanowiłam ją trochę
ozdobić i rozweselić. Oto, co mi z tego wyszło:
Jak wam się teraz podoba mój notesik?? Niestety nie zrobiłam
mu zdjęcia w wersji pierwotnej, ale myślę, że nie trudno sobie wyobrazić jak
wtedy wyglądał. Pozdrawiam :).
Subskrybuj:
Posty (Atom)
