poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Wróciłam

Hej, dawno mnie tu nie było. Wczoraj wróciłam z wakacji. Tak strasznie nie chciałam wracać no ale trzeba było. Jestem jeszcze trochę nieogarnięta i zajmie mi chwilę dojście do jakiegoś ładu. Nie wiem, więc kiedy pojawi się coś nowego, jeśli chodzi o kartki i tym podobne. Ale w planach mam wprowadzenie kosmetycznej niedzieli.  Mam dla was kilka zdjęć z wyjazdu. Oto one:





 Jak wam się podobają?? A wam jak mijają wakacje?? Pozdrawiam :)

wtorek, 23 lipca 2013

Wyjazd

Hej, jednak okazuje się, że wyjeżdżam szybciej niż początkowo zakładałam. Jadę 25 lipca a wracam dopiero 18 sierpnia, tak, więc nie będzie w tym czasie żadnych postów. Nie mam tam dostępu do internetu i to mnie bardzo cieszy, wakacje i mój wyjazd to jest taki czas, kiedy integruje się z naturą, opalam, pływam i nie spędzam czasu przed laptopem. Jadę naładować baterie. Po powrocie będę miała, co robić, ale i na blogu pojawi się trochę nowości. Obiecuję po powrocie wrzucić wam parę zdjęć z wyjazdu. A tu macie moją wioskę nad jeziorkiem:
To jest tuż przy samym wjeździe. Uwielbiam to miejsce. To do zobaczenia po powrocie :).

środa, 17 lipca 2013

Kartka inaczej

Hej, co tam u was?? U mnie zapowiada się gorący dzień. Ja już odliczam dni do wyjazdu nad jeziorko. Do wyjazdu zostało mi jeszcze 13 dni, tak, więc spieszę do was z kolejną nowością u mnie. Zrobiłam karteczkę urodzinową. Zamierzam dołączyć ją do ramki w ramach prezentu. Jest inna niż wszystkie, bo nie quillingowa a bardziej scrapbookingowa. Jednak nie byłabym sobą gdybym małego elementu quillingu nie dodała. Kartka prezentuje się tak:
Ja osobiście jestem całkiem zadowolona z efektu. A wam jak się podoba?? Pozdrawiam :)



piątek, 12 lipca 2013

Nowe życie mojego notesu

Hej, dzisiaj mam dla was znowu coś innego niż zwykle. Mam taki swój czarny notesik, w którym zapisuje różne rzeczy. Został zakupiony przez moją siostrę i jego okładka jest w kolorze czarnym, ( bo innych kolorów nie było). Jako, że znudziła mi się jego czarna okładka postanowiłam ją trochę ozdobić i rozweselić. Oto, co mi z tego wyszło:

Jak wam się teraz podoba mój notesik?? Niestety nie zrobiłam mu zdjęcia w wersji pierwotnej, ale myślę, że nie trudno sobie wyobrazić jak wtedy wyglądał. Pozdrawiam :).