niedziela, 26 stycznia 2014

To już prawie rok :)

Hej pewnie zastanawiacie się, o czym mowa. Już wam mówię. Dokładnie 9 lutego 2013 roku postanowiłam ponownie wziąć się za siebie i zrzucić zbędne kg. To, co zobaczyłam na wadze mnie przeraziło, bo przy swoim nie wielkim wzroście 159 cm zobaczyłam 93 kg. Nic nie pisałam tu ani się nie zwierzałam z podjętej próby gdyż to nie blog o mnie i rzadko, kiedy tu o sobie piszę coś więcej, ale i dlatego że prób było już tyle, że bałam się, że kolejna okaże się klapą, do której prędzej czy później będę się musiała przyznać. Na dzień dzisiejszy zrzuciłam już 23 kg i waga pokazuje 70 kg. Czeka mnie jeszcze dużo roboty, bo chcę zejść do wagi 55 kg, czyli jeszcze 15 kg przede mną, ale teraz wiem, że mi się w końcu uda, przynajmniej taką mam nadzieje. Sama nie wiem, czemu to piszę, może, dlatego że każdy, co roku ma jakieś postanowienia, które nie zawsze udaje nam się spełnić, ale chcę wam uświadomić, że jak się chcę to nie ma rzeczy niemożliwych i ja w końcu w to uwierzyłam przynajmniej w tym przypadku. Każdy z nas ma szansę coś zmienić, jeśli tylko bardzo tego chcę i się postara oto :). Pozdrawiam i wybaczcie za post nie do końca związany z tematyką mojego bloga :) Postaram się coś niedługo stworzyć, choć ostatnio brak mi weny :)

niedziela, 12 stycznia 2014

Po egzaminach :)

Hej, dzisiaj miałam do zdania ostatni egzamin, tak więc oficjalnie mam ferie :), jeszcze to do mnie nie dotarło. Egzaminy wewnętrzne zaliczyłam na: 5,5,4 i 3. Jeśli chodzi o egzaminy państwowe miały one dwie części test i projekt. Z testu wiem że mam 37/40 punktów, a projekt tu wyniki będę znać dopiero 28 marca, tak więc czeka mnie długie oczekiwanie. Cieszę się, że mam to już za sobą, chociaż dzisiaj nie najlepiej się czuje. Ledwo na egzamin dotarłam i ledwo wróciłam do domu. Ale jest coraz lepiej, choć jadę od rana na sucharkach. Odwiedziła mnie w nocy @ więc podejrzewam, że to z tego powodu czuje się tak jak czuje. Jutro powinno być lepiej :) Pozdrawiam was gorąco z herbatką miętową w ręku :)

sobota, 4 stycznia 2014

Witam w Nowym Roku :)

Hej jak wam minął sylwester?? Ja swój spędziłam w domu ale było fajnie. W nowy rok wchodzę z masą nauki na zbliżające się egzaminy tak więc nie bardzo miałam czas do was wcześniej pisać. Mój maraton egzaminowy zaczyna się 9 stycznia a kończy 12 stycznia. 4 dni i 4 egzaminy w tym dwa państwowe, ale jak tylko się z tym uporam to będę mieć trochę wolnego i ferie tak więc na pewno coś stworzę w tym czasie :) Pozdrawiam was serdecznie w Nowym Roku :)

poniedziałek, 30 grudnia 2013

Życzenia Noworoczne :)

 Hej, ostatni post w tym roku do zobaczenia w 2014 roku :) :

Szampana piccolo,
Brokatu na czoło,
Uśmiechu na twarzy,
Szampańskiej zabawy,
Życzeń serdecznych,
Wspomnień najlepszych
oraz braku kaca
kiedy w nowym roku pamięć wraca.

 Do wszystkich, którzy przysłali mi życzenia rok temu - niestety nie spełniły się!
Bądźcie tak mili i na NOWY ROK przysyłajcie mi raczej pieniądze, alkohol albo bony do Biedronki.
Szczęśliwego Nowego Roku.

Życzę wam i sobie dużo wytrwałości w blogowaniu i dużo obserwatorów i wejść :), ale przede wszystkim radości z tego co robicie :) Pozdrawiam :)