niedziela, 26 października 2014

Nominacja do Liebster Blog Award

Hej.
Otrzymałam nominację  Liebster Blog Award. Nominowana zostałam przez: mojmalyswiat1.blogspot.com/ za nominację oczywiście bardzo dziękuję :). Od razu na wstępie powiem, że nominować do zabawy nikogo nie będę, jak ktoś jest chętny to może odpowiedzieć na te same pytania na które zaraz ja sama odpowiem, serdecznie zapraszam, a pytania dostałam naprawdę fajne :).

Zasady: Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogerów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.
 
 A oto pytania które otrzymałam:
1. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku? Dlaczego? 
Zdecydowanie, najbardziej lubię lato, dlatego że lubię ciepło no i jest to okres wakacyjny :).

2. Na co zwracasz uwagę w pierwszej kolejności poznając nową osobę?
Hmm, ciężkie pytanie, szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałam na co w pierwszej kolejności zwracam uwagę, ale chyba na ogół i na to czy danej osobie dobrze patrzy z oczu :).
 
3. Jaki wiek jest według Ciebie najlepszy na założenie rodziny?
Nie ma według mnie najlepszego wieku na założenie rodziny, to zależy od każdego z osobna, od tego na jakim etapie swojego życia jest, czy ma ustabilizowaną sytuację życiową, wpływa generalnie na to bardzo dużo czynników ( co nie oznacza, że uważam że wiek poniżej np. 18 roku życia jest odpowiednim wiekiem).
 
4. Wolisz spędzać wolny czas samotnie z książką w ręku czy w gronie znajomych na jakiejś imprezce?
To zależy od nastroju i sytuacji, ale częściej wole sobie poczytać książkę niż iść na imprezę.
 
5. Jakie są według Ciebie największe zalety i korzyści z prowadzenia bloga?
Największą zaletą jest kontakt z innymi ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania, możliwość podzielenia się z ludźmi swoim kawałkiem świata.
 
6. Gdybyś mogła zmienić coś w swoim wyglądzie co by to było?
Chyba tak naprawdę nie ma rzeczy którą chciałabym jakoś bardzo zmienić, poza swoją wagą ( nad którą pracuje), ale to jest coś na co mam wpływ, a nad rzeczami na które nie mam wpływu cóż nie zastanawiałam się nad tym, zresztą nie jestem jakoś bardzo nieproporcjonalna, żeby chcieć coś w sobie zmienić :).
 
7. Jaka jest Twoja największa pasja, hobby?
Kiedyś powiedziałabym, że nie mam, a teraz mogę powiedzieć że zdecydowanie rękodzięło, i to wszelakie jest to coś co bardzo mnie wciągnęło, chce próbować coraz to nowych technik, uczyć się czegoś nowego, sprawia mi to wiele radości i pozwala oderwać się od codziennych obowiązków.
 
8. Jaka cecha charakteru najbardziej Cię denerwuję?
Dwulicowość, chyba niczego tu nie muszę dodawać :).
 
9. Ile godzin dziennie spędzasz przed komputerem?
Bardzooo bardzo dużo, podejrzewam, że czasem jest to nawet od 6- 8 godz. Ale to zależy od dnia, często gęsto jest też tak, że komputer mam włączony coś tam klikam, jednocześnie coś tam tworzę i słucham muzyki więc generalnie ciężko powiedzieć ile tak naprawdę siedzę :) Staram się ograniczać ostatnio.
 
10. Od czego zaczynasz swój dzień?
Od śniadania i kawy :)
 
11.  Ulubiony kosmetyk, bez którego nigdzie się nie ruszasz.
Wszelkiego rodzaju pomadki, balsamy i błyszczyki do ust. Uwielbiam, mam zawsze sporo. Im ładniej pachnie tym lepiej a jeszcze jak dodatkowo dobrze działa to już w ogóle rewelacja. 
 
Okej, odpowiedziałam na swoje pytania, was zachęcam także do wzięcia udziału, mimo braku nominacji. :) Pozdrawiam :)

7 komentarzy:

 1. Dzięki za odpowiedzi na pytania:) 6-8 godzin przed komputerem to faktycznie sporo, ale ja niestety siedzę więcej... z racji pracy - 8 godzin to w pracy siedzę, a jeszcze czasami w domu korzystać w celach prywatnych. Dlatego weekendy staram się na maxa ograniczać. Czasami przez cały weekend w ogóle nie włączam komputera, a jeśli już muszę to z reguły zajmuję mi to max godzinę. Trzeba trochę dać odpocząć oczom :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O dziewczyny ja też ograniczam, szczególnie wieczorami. Teraz 22:30 23:00 leżę już w łóżeczku i czytam coś zazwyczaj! A kiedyś 1:00 w nocy i ciągłe klikanie za uchem chłopakowi :P Za co dostawało mi się po uszach! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję!


  _________________________
  fashionblogger,styling&makeup
  WWW.JUSTYNAPOLSKA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje ;)

  P.S. Nareszcie udało mi się wrócić do blogowania, niestety przez brak internetu nie mogłam Ciebie odwiedzać :( za co przepraszam, aktualnie nadrabiam zaległości.....zapraszam również do mnie na nowy pościk ;) www.ilonastejbach.blogspot.com

  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń